اجرای اولین سمینار دو نفر در ایران

سمینار مذاکره پشت ۱۸ قدم

برای اولین بار در ایران دو استاد مذاکره به صورت همزمان و با تکنیک پینگ پنگی در حضور سیصد مهمان ویژه سخنرانی کردند. پویا ودایع و علی بهرامپور هر دو از اساتید مذاکره در یک روش جالب و نوین به صورت همزمان در روی استیج حضور پیدا کردند و با هم در مورد مذاکره و ترفندهای آن سخنرانی کردند.

سمینار «مذاکره پشت ۱۸ قدم» در روز پنج شنبه، ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در مجموعه زمرد واقع در هتل هما تهران برگزار شد. در این سمینار علی بهرام پور، مدرس اصول و فنون مذاکره و پویا ودایع ، مدرس و کارشناس زبان بدن درباره این صحبت کردند که چگونه یک مذاکره مثمر ثمر داشته باشیم و برای این کار، راه‌های تازه و تکنیک‌های نوینی را برای حضار ارائه دادند.

سمینار ۱۸ بخش اصلی داشت که هر استاد یک بخش را به صورت زنده اجرا و استاد دیگر در این باره نظر و تجربه خود را مطرح می‌کرد. 

 

نمونه‌ای از بخش‌های اصلی سمینار مذاکره پشت ۱۸ قدم 

 

سرعت خوب و بازی بدون توپ!

در بخش بعدی صحبت‌ها، بهرام پور به مسئله سرعت خوب و زبان بدن در مذاکره پرداختند و پویا ودایع که متخصص زبان بدن هستند، مثال‌هایی از زبان بدن و کاربرد آن در مذاکرات مختلف برای حضار زدند.

فن بیان و شخصیت شناسی

این دو بخش سخنرانی به دلیل اهمیت زیادی که دارند، وقت بیشتری از سمینار را به خود اختصاص دادند. اهمیت فن بیان و شخصیت‌شناسی دو موضوع بسیار مهم هستند که اگر می‌خواهید یک مذاکره کننده حرفه‌ای شوید، باید برای آنها وقت بگذارید و به خوبی آنها را یاد بگیرید.برای شخصیت شناسی همچنین از آزمون‌هایی مثل MBTI و DISK هم استفاده کنید.
نحوه درست تعامل هم از دیگر قسمت‌های یک مذاکره حرفه‌ای است. این نوع اجرا برای اولین بار در ایران اجرا می‌شود و دو استاد مذاکره برای یک ۴ ساعت به سخنرانی همزمان با هم پرداختند. 

به این مقاله امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.