سمینار متفاوت محمدرضا شعبانعلی

سمینار متفاوت محمدرضا شعبانعلی : روز ۱۹ شهریور ( دیروز پنج شنبه ) محمدرضا شعبانعلی من رو لایق دید و همانند سال های قبل به سمینار سالیانه خودش دعوت کرد . محمدرضا قبل از اینکه یک دوست خوب باشه استاد من در حوزه مذاکره بوده و چند باری در کلاس های او افتخار شاگردی داشتم و امیدوارم باز هم بتوانم از تجربیات شعبانعلی استفاد کنم . اصلا قرار نبود امسال به خاطر مسافرت تهران باشم اما شکر که این میسر شد و در جمع متممی ها بودم .

سمینار با قطع برق شروع شد اتفاقی که شاید داد همه را در سمینارهای دیگر در می آورد .اما نکته جالب صبر و حوصله افرادی بود که در همایش بودند و عدم توجه افراد به این موضوع . شاید جمع متفاوت شرکت کنندگان در سمینار و اعضایی که حضور داشتند باعث این قظیه شد ،که باعث حسادت من به محمدرضا از داشتن این طور علاقه مندان در حوزه خود شد .

سمینار متفاوت از جنس شرکت کنندگانی متفاوت ، باعث می شود حتی افرادی که خود برگزار کننده هستند و سخنران از بودن در ان لذت ببرند . من روز خوبی تجربه کردم با وجود اینکه مادر بهتر از جانم در بیمارستان بستری بود ، با رخصت گرفتن از مادر و رفتن به سمینار محمد رضا تجربه ای جدید کسب کنم.

شوخی های همیگشی محمدرضا شعبانعلی  هم طبق معمول نقل سمینار بود و بنده رو هم از تیکه پرانی های خودش بی نصیب نگذاشت . اکثر دوستان متممی رو خوب از نزدیک تا کنون ندیده بودیم و این سمینار محلی برای تازه کردن دیدار با اساتید و دوستان مشترک من و شعبانعلی بود .

بحث در مورد تست های روانشناختی و روانشانسی جدیدترین چیزی بود که محمدرضا مطرح کرد . شعبانعلی استاد باهوش و زیرک است که با توجه به جمع و ظرفیت افراد با آنها شوخی می کند و سعی می کند هر سمینار و همایش را مطابق با شخصیت های حاظر اداره کند .

در آخر محمدرضا شعبانعلی با گفتن این سمینار آخر من است اکثر افراد را شوکه کرد .


 

1 نظر
  1. امید آهنگرانی می گوید

    پاینده باشند تمامی این اساتید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.