یک روز با مارتین لیندستروم

برند و ریز دیتا از زبان martinlindstrom

کمتر پیش می آید بزرگان حوزه برند در ایران سخنرانی داشته باشند مارتین لیندستروم یکی از این افراد بود که ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ در  هتل پارسیان آزادی تهران به سخنرانی و مطرح کردن ایده های  جدید خود در برند پرداخت .

 

Martin-Lindstrom - پویا ودایع

مارتین لیندستروم یکی از  ۱۰۰ شخصیت برتر و برجسته دنیا بر اساس دیدگاه معتبرترین مجله جهان  Time در کنار باراک اوباما ، آنجلا مرکل و دریافت کننده جایزه نابغه برندسازی و بازاریابی جهان به دلیل کمک به توسعه و رشد ۳ برند معروف جهان کوکاکولا  (Coca Cola) ، نستله (Nestlé) ، ردبول (Red Bull)  و فروشگاه بزرگ عربستان  ، نویسنده کتابهای متعددی در حوزه برندسازی، بازاریابی و رفتار مصرف کننده نیز می باشد. بسیاری از کتابهای او از جمله کتاب خرید شناسی ، حس برند و قدرت برند به بیش از ۵۰ زبان مختلف از جمله فارسی نیز ترجمه شده است.

 

مباحثی که مارتین لیندستروم مطرح کرد برای من جالب بود شاید سواد اندک من در حوزه برند باعث جذابیت این مباحث شده بود . حدود ۲۸ صفحه نکته یادداشت کردم که هر کدام برای من یک درس عالی در حوزه برند بود . مقایسه جالب برندها با اداب و رسوم هر کشور یکی از بخش های بود که واقعا من سر ذوق آورد . فیلم ها و اسلاید های جالب و پویای مارتین باعث شد بیشتر جذب گفته های او شوم .

 

گردهمایی اساتید موفقیت و مدیریت

ساعت ۱۸ بعد از پایان سمینار یک روزه برند ، اساتید  متخصص هر حوزه به دعوت سپهر تاروردیان و مجموعه همایش فرازان در جلسه  خصوصی شام  با حضور مارتین لیندستروم شرکت کردند .

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.