کتاب تن گفت ( زبان بدن ) منتشر شد

کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

کتاب تن گفت ( زبان بدن ) منتشر شد


کتاب تن گفت یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال۲۰۱۶ نوشته و منتشر شده است. ویژگی‌ای که این ترجمه را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است. زبان بدن (تن‌گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره‌کنندگان باید به آن توجه کنند. این کتاب شامل گام‌ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و رسیدن به مزایای آن است. ما همواره در حال برقراری ارتباط مستقیم هستیم و این کار را با استفاده از واژگان و اندام‌های بدن خود انجام می‌دهیم، اما گاهی پیش می‌‌آید که واژگان ما یک مفهوم را می‌گویند و بدن ما به مفهوم دیگری اشاره دارد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای مثال، با استفاده از واژگان می‌گویید که حالتان خوب است و از آنجا که در واقع چنین نیست، مخاطب با توجه به زبان بدن شما در می‌یابد که حالتان خوب نیست.

 

تن-گفت (2) تن-گفت -کتاب زبان بدن


مقدمه مترجم
فکر و ذهنِ یک آموزگار، یک استاد و حتی یک سخنران همیشه به دسترسی منابع آموزشی به‌روز دنیا گرایش داشته است و متأسفانه در خیلی از مواقع، یک کتاب خاص و قدیمی بارهاوبارها، با توجه به قوانین خاص کشور عزیزمان ایران، چاپ و با ترجمه‌های گاه ناکارآمد در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد. به همین دلیل من و چند تن از همکاران در عرصة آموزش بر آن شدیم تا با هزینه‌های شخصی، کتاب‌های جدیدی را تهیه کنیم و با هماهنگی با نویسندگان و ناشران دنیا آن‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم.

من، پویا ودایع معلمی در حوزه زبان بدن (تن‌گفت) و روابط‌عمومی هستم. یک دهه است که به کار آموزش پرداخته‌ام و کوشیده‌ام با مطالعه و دانشجویی، دانش خودم را افزایش دهم. چهار کتاب هم در زمینه زبان بدن، که من به آن تن‌گفت می‌گویم نوشته‌ام. همیشه سؤال بسیاری از دانشجویان و کسانی که در سمینارهای من شرکت کرده‌اند چند چیز مشخص بوده است: آیا کتاب بومی تن‌گفت داریم؟ آیا کتاب روز دنیا در زمینه زبان بدن ترجمه شده است؟

خب، در پاسخ به سؤال اول پاسخ کاملاً مشخصی داشتم و کتاب‌های خودم را معرفی می‌کردم؛ اما درباره پاسخ سؤال دوم همیشه دستم بسته بود و جوابی نداشتم؛ تا اینکه در زمینه زبان بدن چند کتاب خوب و به‌روز دنیا را پیدا کردم. مطالعه و تحقیق درباره نویسنده‌ها طول کشید و سرانجام فرصتی فراهم شد تا کتاب حاضر را ترجمه و با توضیحات مختصر عرضه کردیم.

از آنجا که حرفه من تدریس زبان بدن و روابط‌عمومی است، در ترجمه این کتاب کوشیدم از کلام آموزشی و روش تدریس خودم در زبان بدن نیز بهره بگیرم و هر جا که لازم دیدم نظری را بیفزایم. مستطیل‌هایی که در کتاب می‌بینید و خواهید خواند، هیچ‌کدام از نوشته اصل کتاب نیست و تجربه‌ها و نظرهای من درباره زبان بدن بومی کشورمان است.

امیدوارم از خواندن این کتاب به‌‌روز لذت ببرید و همیشه برای آموزش خود هزینه کنید که با آموزش است که انسان به کمال و خوشبختی واقعی خواهد رسید.

 

پویا ودایع

زبان بدن - تن-گفت -کتاب زبان بدن


 

 خرید از سایت های دیجی کالا ،  بامیلو  و نسل نواندیش 
تلفن تماس انتشارات نسل نواندیش  ۲۲۴۷ ۸۸۹۴ ۰۲۱ . ساعات پاسخ گویی در روزهای کاری از ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر


 

به این مقاله امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.