یک روز با آلن پیز

مرد زبان بدن دنیا

آلن پیز در سال ۱۹۵۲ در ملبورن استرالیا به دنیا آمد. پیز نویسنده استرالیایی کتاب هایی در حوزه ارتباطات موثر میان انسان‌ها و نویسنده‌ی سخنان تاثیرگذار است. پیز با آنکه تحصیلات آکادمیک روانشناسی، علوم اعصاب و روانپزشکی ندارد، در جهان به‌عنوان متخصص رابطه شناخته می‌شود!
الن پیز  مرد زبان بدن دنیا ،  Allan Pease مدرس و نویسنده ای که  با کتاب های زبان بدن در جهان شناحته شده است.
او در زمینه زبان بدن body language و ارتباطات بیش از ۱۵ کتاب را تالیف نموده است. او تا کنون دو بار به ایارن سفر کرده است و در سال ۱۳۹۵ پویا ودایع را به عنوان کارشناس برتر زبان بدن انتخاب کرده است . 

Allan Pease

آلن پیز با انتشار کتاب زبان بدن در سال ۱۹۸۱ به شهرت جهانی رسید. زبان بدن پرفروش‌ترین کتاب اوست و باعث فروش بیشتر دیگر کتاب‌های او نیز شده است. او در استرالیا سخنران و نویسنده‌ای سرشناس بوده و در دهه ۱۹۸۰ در تلویزیون این کشور به عنوان تحلیلگر تلویزیونی مباحث سیاسی جلوی دوربین رفته است. پیز در این برنامه به تحلیل زبان بدن و عملکرد رقبای سیاسی می‌پرداخت. رییس جمهوران بی‌شماری از کشورهای مختلف در حوزه زبان بدن از او کمک گرفته‌اند. آلن پیز با همسر خود باربارا پیز کتاب های بسیاری را منتشر نموده است. آلن پیز تنها بعنوان نویسنده معروف نیست، وی مشاور برخی از هنرمندان و بازیگران مطرح هالیود و همچنین مشاور ریس جهمورهای متعددی از جمله پوتین و … در حوزه رفتار غیر کلامی بوده‌است.آلن بیز یک انسان بسیار سرسخت است و تا کنون ۴ سرطان را پشت سر گذاشته و جان سالم به در برده‌است.آلن پیز مدیر عامل یک شرکت مشاوره در استرالیا و شهر سیدنی است.الن پیز کتاب ها و فیلم هایی را تهیه و تولید کرده است که در سرتاسر دنیا کمپانی ها و شرکت های بیشماری از این کتاب و فیلم ها استفاده می کنند.آلن پیز در حوزه زبان بدن یک حرفه ای تمام عیار در دنیا است و سال هاست که کتاب‌هایش در تمام دنیا ترجمه و مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 • زبان بدن (۱۹۸۱)
 • علامت‌ها (۱۹۸۴)
 • زبان سخن (۱۹۸۵)
 • زبان نوشتار (۱۹۸۸)
 • پرسش‌ها همان پاسخ‌اند (۲۰۰۰)
 • چرا مردان گوش نمی‌دهند و زنان نمی‌توانند نقشه بخوانند (۲۰۰۰)
 • چرا مردان می‌توانند فقط یک کار را در یک بازه زمانی انجام دهند و زنان هرگز از حرف زدن باز نمی‌ایستند(۲۰۰۳) 
 • چرا مردان هیچگاه راه‌حلی ندارند و زنان همیشه کفش‌های بیشتری می‌خواهند (۲۰۰۵) همراه با باربارا پیز
 • چرا مردان دروغ می‌گویند و زنان گریه می‌کنند (۲۰۰۶) همراه با باربارا پیز
 • کتاب پایانی زبان بدن (۲۰۰۶) همراه با باربارا پیز  (بازنگری به کتاب زبان بدن ۱۹۸۱)
 • Easy Peasy: مهارت‌های افراد در زندگی (۲۰۰۷) همراه با باربارا پیز
 • زبان بدن در محیط کار (۲۰۱۱) همراه با باربارا پیز
 • زبان عشق بدن (۲۰۱۲)  همراه با باربارا پیز


آلن پیز یکی از موفق ترین نویسندگان در ارتباط با موفقیت در زبان بدن است.در بیش از ۷۰ کشور جهان سمینار برگزار کرده و کتاب هایش در بیش از ۱۰۰ کشور جهان جزو پرفروش ترین ها بوده است، کتاب های آلن پیز به ۵۵ زبان ترجمه شده و بیش از ۲۷ میلیون نسخه فروخته شده اند.پای ثابت رسانه ها هم می باشد و در سریال تلویزیونی که بیش از ۱۰۰ میلیون نفر مخاطب داشته، حضور دارد.بیش از سی سال موسسه Pease International به آموزش مهارت های ارتباطی، زبان بدن، و روش های فروش و مذاکره به دولت ها، شرکت ها و مردم تقریبا در هر کشور از تمام دنیا انجام داده است.
این زن و شوهر با چهار دهه مطالعات و تجربه، یعنی باربارا و آلن پیز، تبدیل به دو نفر از متخصصان زبان بدن در سطح جهان شده اند . پیز عنوان نویسنده در زمینه ارتباطات بین المللی، این زن و شوهر شروع به ارائه و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای خصوصی و عمومی برای متخصصان پیشرو (و آینده) در جهان ارائه می دهند.


 

به این مقاله امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.